Monitoring (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Log
ar: السجل

en: more
ar: المزيد

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: no
ar: لا

en: All
ar: الكل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Result
ar: نتيجة

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Cached
ar: مخزن في ذاكرة التخزين المؤقت

en: - All -
ar: - الكل -

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
