Monitoring (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Message
cs: Zpráva

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: no
cs: ne

en: All
cs: Vše

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Details
cs: Detaily

en: Desc
cs: Sestupně

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Cached
cs: Cachováno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
