Monitoring (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Log
ru: Журнал

en: more
ru: ещё

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Overview
ru: Обзор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Timestamp
ru: Время

en: no
ru: нет

en: All
ru: Все

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Details
ru: Подробности

en: Desc
ru: По убыванию

en: Verbose
ru: Подробности

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Result
ru: Результат

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Cached
ru: Кэшировано

en: No restriction
ru: Не ограничивать

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные

en: - All -
ru: - Все -

en: Execution time
ru: Время исполнения

en: Status message
ru: Статус

en: Monitoring
ru: Монитор

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
