Monitoring (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Unknown
pl: Nieznany

en: All
pl: Wszystko

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Details
pl: Szczegóły

en: Desc
pl: Malejąco

en: Verbose
pl: Szczegółowość informowania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Result
pl: Wynik

en: Info
pl: Informacja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: page not found
pl: nie znaleziono strony

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Status message
pl: Komunikat

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
