Monitoring (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Gerðalisti

en: more
is: meira

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Overview
is: Yvirlit

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Unknown
is: Ókent

en: All
is: Øll

en: Details
is: Nágreining

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: page not found
is: síða ikki funnin

en: Status message
is: Støðuboð
