Monolog (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Error
gl: Erro

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Warning
gl: Alerta

en: Profile
gl: Perfil

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración

en: Save profile
gl: Gardar perfil
