Monolog (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Development
it: Sviluppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Error
it: Errore

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Warning
it: Avviso

en: Channel
it: Canale

en: Handler
it: Gestore

en: Profile
it: Profilo

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Channels
it: Canali

en: Save profile
it: Salva profilo

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
