Monolog (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Error
ka: შეცდომა

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Profile
ka: პროფილი

en: Info
ka: ინფო
