Monolog (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Error
fa: خطا

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Warning
fa: هشدار

en: Profile
fa: نمایه

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی
