Monolog (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Debug
he: אתר באגים

en: Emergency
he: חירום

en: Alert
he: אתרעה

en: Critical
he: קריטי
