Monolog (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
