Monolog (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Profile
pt: Perfil

en: Notice
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Debug
pt: Depuração

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico
