Monolog (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Handler
sk: Manažér

en: Profile
sk: Profil

en: Notice
sk: Oznam

en: Debug
sk: Ladenie

en: Add profile
sk: Pridať profil

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické

en: Logging level
sk: Úroveň záznamov
