Monolog (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Channel
tr: Kanal

en: Profile
tr: Profil

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli

en: Event Contexts
tr: Olay Bağlamları
