Monolog (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Error
lv: Kļūda

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Channel
lv: Kanāls

en: Profile
lv: Profils

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Debug
lv: Atkļūdot
