Monolog (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Watchdog
oc: Susvelhança

en: Warning
oc: Avertiment

en: Profile
oc: Perfil

en: Debug
oc: Depuracion
