Monolog (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Error
ro: Eroare

en: Watchdog
ro: Monitorizare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Handler
ro: Operator

en: Profile
ro: Profil

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic
