Monolog (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Error
be: Памылка

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Warning
be: Увага

en: Profile
be: Профіль

en: Port
be: Порт

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
