Monolog (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Name
bn: নাম

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Port
bn: পোর্ট

en: Debug
bn: ডিবাগ
