Monolog (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Error
jv: Salah

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Warning
jv: Weling

en: Profile
jv: Profil
