Monolog (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Error
sv: Fel

en: Sender
sv: Avsändare

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Watchdog
sv: Övervakning

en: Warning
sv: Varning

en: Channel
sv: Kanal

en: Handler
sv: Hanterare

en: Profile
sv: Profil

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Debug
sv: Felsök

en: Channels
sv: Kanaler

en: Add profile
sv: Lägg till profil

en: Receiver
sv: Mottagare

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk
