Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Error
af: Fout

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Watchdog
af: Waghond

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Profile
af: Profiel

en: Revert
af: Rol terug
