Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Error
cs: Chyba

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Warning
cs: Varování

en: Channel
cs: Kanál

en: Handler
cs: Ovladač

en: Profile
cs: Profil

en: Revert
cs: Vrátit

en: Notice
cs: Oznámení

en: Debug
cs: Ladění

en: Channels
cs: Kanály

en: Add profile
cs: Přidat profil

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický

en: Import configuration
cs: Importovat konfiguraci
