Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Error
da: Fejl

en: Sender
da: Afsender

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Watchdog
da: Hændelseslog

en: Warning
da: Advarsel

en: Handler
da: Håndtering

en: Profile
da: Profil

en: Revert
da: Gendan

en: Notice
da: Notifikation

en: Channels
da: Kanaler

en: Add profile
da: Tilføj profil

en: Handlers
da: Behandlere

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk

en: Logging level
da: Logniveau

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
da: Kan ikke indlæse en import fra koden. Fejlmeddelelser: @errors

en: Import configuration
da: Importér konfiguration

en: Add handler
da: Tilføj behandler
