Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Error
et: Viga

en: Sender
et: Saatja

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Warning
et: Hoiatus

en: Profile
et: Profiil

en: Revert
et: Lähtesta

en: Notice
et: Teavitus

en: Debug
et: Siluma

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline

en: Import configuration
et: Impordi seadistus
