Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Error
kk: Қате

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Profile
kk: Профиль
