Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
