Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Error
pl: Błąd

en: Sender
pl: Nadawca

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Channel
pl: Kanał

en: Handler
pl: Format

en: Profile
pl: Profil

en: Revert
pl: Przywróć

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Chunk size
pl: Rozmiar kawałka

en: Channels
pl: Kanały

en: Add profile
pl: Dodaj profil

en: Handlers
pl: Procedury obsługi

en: Receiver
pl: Odbiorca

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Import configuration
pl: Importuj konfigurację
