Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
