Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය
