Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Error
sl: Napaka

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Profile
sl: Profil

en: Port
sl: Vrata

en: Revert
sl: Povrni

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
