Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Error
sq: Gabim

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Profile
sq: Profili

en: Revert
sq: Rikthe
