Monolog (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Error
ug: خاتالىق

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش
