Monolog (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
bo: སྒྲིག་ཡིག་ནས་ནང་འདྲེན་ཞིག་ལེན་མ་ཐུབ། ཡར་ཞུ་བྱས་པའི་ནོར་འཁྲུལ། @errors
