Monolog (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Error
hr: Greška

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Profile
hr: Profil

en: Revert
hr: Vrati

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
