Monolog (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: Error
id: Kesalahan

en: Hostname
id: Nama host

en: Warning
id: Peringatan

en: Profile
id: Profil

en: Revert
id: Kembali

en: Notice
id: Peringatan

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis
