Monolog (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Name
is: Nafn

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Error
is: Villa

en: Sender
is: Sendandi

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Watchdog
is: Varðhundur

en: Warning
is: Viðvörun

en: Notice
is: Tilkynning
