Monolog (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Error
nn: Feil

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Info
nn: Informasjon
