Monolog (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
