Monolog (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Error
az: Səhv

en: Hostname
az: Host adı

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Revert
az: Qaytarma

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Debug
az: Debaq

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
