Monolog (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Error
bg: Грешка

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Profile
bg: Профил

en: Port
bg: Порт

en: Revert
bg: Връщане
