Monolog (7.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ
