Monolog (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Port
el: Θύρα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Import configuration
el: Εισαγωγή ρυθμίσεων
