Monolog (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
