Monolog (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: Label
ja: ラベル

en: Error
ja: エラー

en: Sender
ja: 送信者

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Watchdog
ja: システム監視

en: Warning
ja: 警告

en: Channel
ja: チャンネル

en: Profile
ja: プロフィール

en: Port
ja: ポート

en: Revert
ja: 戻す

en: Notice
ja: 注意

en: Debug
ja: デバッグ

en: Channels
ja: チャンネル

en: Receiver
ja: 受取人

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な

en: Import configuration
ja: 構成をインポート

en: Add handler
ja: ハンドラーを追加
