Monolog (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Error
mn: Алдаа

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Revert
mn: Буцаах
