Monolog (7.x-1.0-beta3) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
