Monolog (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: User
ar: المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Warning
ar: تحذير

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Port
ar: منفذ

en: Revert
ar: استرجع

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Debug
ar: تنقيح

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج
