Monolog (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Profile
ast: Perfil

en: Port
ast: Puertu

en: Revert
ast: Desfacer
