Monolog (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Sender
ca: Remitent

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: Warning
ca: Avís

en: Handler
ca: Controlador

en: Profile
ca: Perfil

en: Notice
ca: Notificació

en: Debug
ca: Depuració

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític

en: Import configuration
ca: Importa la configuració
